RSS


Biuro:. 33-49-80-801
FAX:.   33-822-33-36
Komórka 600-114-350
biuro@wadi.pl  Info@wadi.pl
EUROPAGadu-GaduGG: Europa SkypeSkype: Europa 
WIZY BILETY
Gadu-GaduGG: KrymSkypeSkype: Bilety
AZJA i BILETY
Gadu-GaduGG: AzjaSkypeSkype: Azja  
10:00~18:00 Poniedziałek~Piątek lub OnLine

Facebook BiuroWADiWADIInstagram BiuroWADiWADI
Jesteś: 864.082 potencjalnym klientem
Mamy 11.017 Klientów Biura Podróży WADi

Kraj / Region
Transport
Wyjazd od
 
Wybierz datę
Powrót przed
 
Wybierz datę
Wylot / wyjazd z
Cena od
 
Cena do
-
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Szukane słowo np. wspinaczka
Aby otrzymywać informacje o promocjach wpisz e-mail
Program: "Nie Bankrutuję! - Solidna Firma".

Nie Bankrutuję!

SOLIDNA FIRMA

Wiele się słyszy o upadkach Biuro Podróży i firm Turystycznych.
Powodów jest wiele takiego stanu.

My nie Bankrutujemy!
Nasz Kapitał jest w pełni Polski. Mamy sprawdzonych partnerów i kontrahentów, dbamy o klienta, staramy się aby zawsze wszytko było uregulowane dobrze i prawidłowo zapłacone.
Klientów też prosimy zawsze o opinię. Po udanej współpracy sami wystawiamy opinie innym.
Zawsze można nas sprawdzić na oficjalnych stronach ministerialnych, w rejestrze:
Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Pośredników turystycznych: https://turystyka.gov.pl

W związku z coraz częstszymi, niepokojącymi wydarzeniami w branży turystycznej w kraju, pragniemy uspokoić wszystkich naszych obecnych i przyszłych Klientów oraz zapewnić, że Biuro Podróży Wadi na Wschód jest firmą o stabilnej pozycji na rynku, posiada dobrą kondycję finansową oraz aktualną gwarancję organizatora turystyki opiewającą na kwotę 175 000 PLN. (40.000 Euro).
Już od ponad 6 lat działamy na polskim rynku, świadcząc usługi w branży turystycznej. Jako rzetelna firma, ze szczególną uwagą dobieramy naszych partnerów zarówno w kraju, jak i za granicą.
Jesteśmy członkiem-założycielem Polsko Azjatyckiej Izby Turystyki oraz posiadamy certyfikat uczestnictwa w programie Aktywizacji Turystyki Przyjazdowej do Polski prowadzonym pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Polskiej Izby Turystyki. Dobrą kondycję finansową naszego biura potwierdza również  duża ilość opinii, referencji oraz podziękowań. Chcemy tym samym serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom za okazane zaufanie i jesteśmy przekonani, że  trud jaki wkładamy w pracę na rzecz naszych klientów oraz troska o  najwyższy poziom oferowanych przez nas usług, są najlepszym potwierdzeniem i gwarantem Państwa zadowolenia.

To nie styl, to kwestia naszych zasad. Na Naszą pozycję pracujemy długo, ciężko i rzetelnie, jesteśmy dumni że znają nas jako: "Solidna Firma".
Zawsze staramy się wszystkie sprawy z klientami i kontrahentami doprowadzić do wyjaśnienia i obopólnego satysfakcjonującego końca. Wiemy, że wiele spraw nie zależy od nas, klient ma prawo zapomnieć, kontrahent ma prawo mieć zator gotówki. Jednak wszytko można ustalić polubownie.
Nawet w przypadku problemów finansowych należy być Dżentelmenem. Tego oczekujemy od naszych klientów, Partnerów, Kontrahentów.

Zachęcamy i naszych: Klientów, Partnerów i Kontrahentów do takiego właśnie zachowania.
W myśl zasady: "Zgoda buduje - niezgoda rujnuje!"
Dlatego, "Nie Bankrutujemy!" - bo jesteśmy: "Solidna Firma".

Znaczek "Nie bankrutuję! - Solidna Firma"

Kontrahenci, partnerzy otrzymują właśnie taki znaczek. Jest to wyróżnienie zasad które sami wyznajemy, chcemy aby to właśnie określało nowy sposób postępowania w czasach kryzysu, kiedy mamy niepowność finansową i obawy przez kontrahentami i partnerami. Szczegóły i zasady nadawania LOGA "Nie Bankrutuję! - Solidna Firma" zawarte są w regulaminie udostępnianym naszym partnerom i kontrahentom.
 
powrót

#Biuro Podróży WADi, Witamy na stronie wadi.pl! Zapraszamy do rezerwacji i zakupu bietów, wiz i ubezpieczeń. W naszej ofercie znajdziesz Bilety Kolejowe, Bilet Lotniczy, Bilety Kolej Transsyberyjska. Oferujemy bilety na Kolej Transsyberyjską cena, Bilety na Krym, Bilety do Chin, Wizy do Rosji, Zaproszenia, Ubezpieczenia Turystyczne, Wyjazdy i Wycieczki do Rosji, Białe Noce, Petersburg, Moskwa, Syberia, Bajkał, Białoruś, Grodno, Mińsk, Ukraina, Krym, Lwow, Kijow, Jałta, Odessa, Mołdawia, Kiszyniow, Chiny, Pekin, Wielki Mur, Kirgistan, gory, morze, Kazachstan, Uzbekistan, Samarkanda, Tadżykistan, Wspinaczka, Turkemnistan, wycieckzi Rosja, wycieczki Bajkał, Wycieczki krym, Wycieczki Chiny, Kraje nie odkryte, Zapraszamy www.Wadi.com.pl,

    E-mail    
    Start    
    Adres    
    Konto bankowe    
    Allegro    
    Regulamin    
    Oficjalny Agent WADi    
    Biuro    
    Dojazd    
    Dla Biznesu    
    Dla Agenta    
    Dla Klienta    
    Dla Szkoły Uczelni    
    Dla Praktykanta    
    Dla Turoperatora    
    Franczyza WADi    
    Oferta WADi    
    Ogłoszenia    
    Opinie o WADi    
    Partnerzy    
    Praca i kariera    
    Nie Bankrutuję!    
    iDelegacja.wadi.pl    
    ingi.wadi.pl    
    Grupa Wadi    
    DHL.wadi.pl    
    BOXWADi.com    
    iBanditi.wadi.pl    
    Pilot-wycieczek.wadi.pl    
    Ubezpieczenia.wadi.pl    
    HoteloPak.com    
    Transsyberyjska.eu    
    WizoPak.wadi.pl    
    Kasuj WADi    
    Mapa www    
Korzystanie z serwisu wadi.pl oraz wadi.com.pl jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu WADI 
Opublikowane na stronach wadi.pl oraz wadi.com.pl informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Biuro Podróży WADi "Na Wschód" to: Wycieczki Kolej Transsyberyjska, Wycieczki Rosja, Wycieczki Białoruś, Wycieczki Ukraina, Wycieczki Chiny, Wycieczki Mongolia, Wycieczki Gruzja, Wycieczki Armenia, Wycieczki Azerbejdżan, Wycieczki Uzbekistan, Wycieczki Kazachstan, Wycieczki Kirgizja, Wycieczki Mołdawia, Wycieczki Tadżykistan, Wycieczki Turkmenistan, Wycieczki Litwa, Wycieczki Łotwa, Wycieczki Estonia, Wycieczki Bajkał, Wycieczki Syberia, Wycieczki Moskwa, Wycieczki Sankt-Petersburg, Wycieczki Smoleńsk, Wycieczki Władywostok, Wycieczki Samarkanda, Wycieczki Taszkient, Wycieczki Wilno, Wycieczki Grodno, Wycieczki Lwów, Wycieczki Kijów, Wycieczki Baku, Wycieczki Murmańsk, Wycieczki Soczi, Wczasy Białoruś, Wczasy Gruzja, Wczasy Jałta, Wczasy Krym, Wczasy Soczi, Wczasy Eupatoria,
KSI - Portale turystyczne

Super Wycieczki - Kolej Transsyberyjska: Bilety, Wizy, Wycieczki!

Wycieczki do Rosji, wycieczki do Mongolii, wycieczki na Białoruś, wycieczki Koleją Transsyberyjską.

Wizy Rosja, wizy Mongolia, wizy Chiny, wizy Azerbejdżan, wizy Indie, ubezpieczenia Rosja, ubezpieczenia Białoruś, ubezpieczenia świat.statystyka © Copyright by WADi 2007 ~ 2021. All rights reserved.