RSS


Biuro:. 33-49-80-801
FAX:.   33-822-33-36
Komórka 600-114-350
biuro@wadi.pl  Info@wadi.pl
EUROPAGadu-GaduGG: Europa SkypeSkype: Europa 
WIZY BILETY
Gadu-GaduGG: KrymSkypeSkype: Bilety
AZJA i BILETY
Gadu-GaduGG: AzjaSkypeSkype: Azja  
10:00~18:00 Poniedziałek~Piątek lub OnLine

Facebook BiuroWADiWADIInstagram BiuroWADiWADI
Jesteś: 864.082 potencjalnym klientem
Mamy 11.017 Klientów Biura Podróży WADi

Kraj / Region
Transport
Wyjazd od
 
Wybierz datę
Powrót przed
 
Wybierz datę
Wylot / wyjazd z
Cena od
 
Cena do
-
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Szukane słowo np. wspinaczka
Aby otrzymywać informacje o promocjach wpisz e-mail
Biuro Podróży WADi "Na Wschód" - Ty i nasza Grupa WADi

Nasza GRUPA "WADi"

Obecnie nasza Grupa WADi to działność turystyczna jako Turoperator, pośrednictwo wizowe, pośrednictwo biznesowe, szkolenie Pilotów Wycieczek i szkolenia związane z turystyką, sklep z wyposażeniem dla turystów udających się na wycieczki i wyprawy a także specjalne usługi dla wymagających klientów. Działamy w 6 krajach Europejskich na Ukrainie, w Rosji.
Nasza grupa WADi to 7 miast zagranicznych, gdzie znajdziesz naszych pracowników, współpracowników, partnerów. Mamy sieć około 
80 agentów w Polsce, praktycznie w każdym województwie. Odnotowujemy miesięczny wzrost oglądalności naszych www i portali nawet do: +700% co jest bardzo dużą ilością! Na nasze portale WWW wchodzi nawet do 8.300 !!! oglądających dziennie, potwierdzają to niezależne, samodzielne statystyki. A to wszystko dzięki Waszemu - Drodzy klienci, zainteresowaniu podróżowaniem na wschód i podróżowaniem koleją. Dynamicznie się rozwijamy, szukając nowych pomysłów i rodzajów współpracy. Posiadamy swój własny System franczyzowy, który staramy się rozwijać i udoskonalać. Działamy zgodnie z zasadą duży może więcej, a w Grupie razem zawsze jest łatwiej. :-)

Mamy następujące portale www:

Wadi.pl - To nasza podstawowa strona internetowa Biura Podróży WADi "Na Wschód". Biuro Podróży zajmujące się pośrednictwem wizowym, sprzedażą biletów kolejowych do Rosji, na Ukrainę, na Krym, do Chin, do Mongolii, nad Jezioro Bajkał... Rezerwacja noclegów, usługi około turystyczne w bardzo szerokim pojęciu krajów wschodnich.

Wadi.com.pl - Portal z wycieczkami różnymi. Biuro Podróży zajmujace się wyprawami i wycieczkami na ogólnie przyjęty umownie "Wschód" czyli: Rosja, Białoruś, Ukraina, Litwa, Kazachstan, Mongolia, Gruzja, Łotwa, i nie tylko.

EN.wadi.pl - Angielkojęzyczna strona dla klientów z Europy, USA, Kanady i Australii. Angielskojęzyczny internetowy Portal Turystyczny WADI - dla tych, którzy chcą poznawac wschód a nie mówią po polsku, to właśnie ich portal WADi.

RU.wadi.pl - Rosyjskojęzyczna strona dla klientów z Rosji, Kazachstanu, Białorusi. Rosyjskojęzyczny internetowy Portal Turystyczny WADi - przyjaciele rosyjskojęzyczni tak jak i my, też lubią podróżować. To właśnie portal dla nich.

DE.wadi.pl - Niemieckojęzyczna strona dla klientów z Niemeic, Austrii, Szwajcarii, Włoch. Dla osób mówiących w tym poetyckim języku, a chcących poznać: Polskę, Rosję, Ukrainę, Kolej Transsyberyjską.

Strony i portale specjalistyczne:

Transsyberyjska.eu - Wszystko na temat kolei transsyberyjskiej. Portal internetowy zajmujacy się sprzedażą i biletami kolejowymi ze szczególnym nastawieniem na kolej rosyjską, ukraińską, kazachską, białoruską... W tym Kolej Transsyberyjską i Biletami na Krym.

Wizy.wadi.pl - Pełna obsługa w zakresie wiz. Portal internetowy zajmujacy się wykonyaniem wiz Turystycznych Biznesowych, Tranzytowych do takich krajów jak: Rosja, Białoruś, Kazachstan, Indie, Chiny, Mongolia, Uzbekistan, Tadżykistan, Turkmenistan, Azerbejdżan, Irak, Nepal, Afganistan i inne kraje.

Ubezpieczenia.wadi.pl - Specjalna strona internetowa, do samodzilnego zakupu turystycznych polis ubezpieczeniowych, dla naszych klientów. To bardzo ciekawe i elektroniczne narzędzie dla Turystów, Partnerów, Hotelarzy jak również tak zwanych ViP-ów.

Kursy.wadi.plSzkolaPilotow.wadi.pl - Profesjonalna Szkoła Pilotów Wycieczek, prowadząca kursy dla Kandydatów na Pilotów Wycieczek oraz kursy doskonalące dla już czynnych Pilotów Wycieczek. Uczymy się całe życie, doskonaląc swoje umiejętności nieustannie. Dobry Pilot Wycieczki nie spoczywa na laurach, szkoli się stale. Prowadzimy tezkursy turystyczne oraz obsługi systemów i programów dla turystyki.

HoteloPak.wadi.pl - Portal hotelowy. Obecnie jest w trakcie "rozwijania się" jednak zapewnai bardzo ciekawe i fajne oferty noclegów w Polsce, Europie i Azji.

Delegacja.wadi.pl - Portal dla osób podróżujących słuzbowo, w tak zwanych delegacjach. Wiele ciekawyh i przydatnych informacji czyli jaki bagaż ma dana linia lotnicza? jak można szybko kupić ubezpieczenie?  Jak kupic bilety autokarowe, autobusowe Lotnisko - miasto.

Restauracje.wadi.pl - Portal reklamujący restauracje, które znamy i polecamy. To nasze opinie na temat restauracji i obsługi w nich. Taka bardzo ciekawa strona opiniująca restauracje.

DHL.wadi.pl - Dział obsługi przesyłek DHL dla naszych klientów i nie tylko. Bardzo funkcjonalny dział, który jest nie doceniany... a często działa bardzo szybko i sprawnie.

PolskiBus.wadi.pl - Strona dotycząca sprzedaży biletów PolskiBus. Jest to bardzo ciekawy i dobry przewoźnik autokarowy.

Portale komunikacyjne i informacyjne:

Blog.wadi.pl - Oficjalny Blog Firmowy WADi - to właśnie tutaj przeczytasz rady speca, oraz to czego nie znajdziesz w naszej Historii lub jej rozwinięcie. Możesz skomentować, dodać coś od siebie.

Praktykant.wadi.pl - Strona dla Stażystów, Praktykantów. Tu zaczyna przygodę każda osoba chcąca mieć praktykę lub staż w naszej firmie. Portal zawiera wiele ciekawych informacji dotyczących przygotowania się na Praktykę WADi.

Dyrektor.wadi.pl - Świat widziany oczami naszego Dyrektora, Szefa. Z Dyrektorskiego fotela czasem zupełnie inaczej wyglądają różne sprawy firmy czy biznesu. Oj... zupłenie inaczej. Ale o tym możecie sami poczytać.

Opinie-Komentarze.wadi.pl - Najciekawsze wyszukane w sieci artykuły, tematy, opinie. Bieżące tematy z kraju i ze świata, czyli to co nas wszytkich bardzo ciekawi i interesuje.

PiszeBlog.pl - Strona dla blogerów. Blogi to coraz bardziej popularna sprawa, każdy może pisać swojego bloga ;-) Zostań blogerem z naszym wsparciem i opisuje do woli świat - widziany Twoimi oczami.

Strony inne i równie ciekawe:

Technika.wadi.pl - Dział techniczny WADi. Czyli nasi Matrix-owcy ;-) Dział ten wykonuje wszelakie sprawy Informatyczno-Techniczne i Funkcjonalne.

ibanditi.wadi.pl - Markowa włoska fajna odzież. Internetowy Sklep Sportowo-Turystyczny, w którym kupisz to czego potrzebujesz na każdą wyprawę. Uboieraj się według naszego stylu: fajnie, tanio i wygodnie oraz ze stylem.

Wydawnictwo.wadi.pl - Oprócz działania w internecie, chcemy też publikować ciekawe książki, materiały, broszury na temat podróżowania, Rosji, Kolei Transsyberyjskiej, Ukrainy, Białorusi, regionów nieznanych takich jak Jakucja... i nie tylko.

Ingi.pl - Żartobliwa strona na temat Ingów. Łomżing, kanaping, piwing, leżing. Znasz te określenia? - Nie!? To poczytaj koniecznie.

WADi zapraszamy na nasze portale i strony www.

powrót

#Biuro Podróży WADi, Witamy na stronie wadi.pl! Zapraszamy do rezerwacji i zakupu bietów, wiz i ubezpieczeń. W naszej ofercie znajdziesz Bilety Kolejowe, Bilet Lotniczy, Bilety Kolej Transsyberyjska. Oferujemy bilety na Kolej Transsyberyjską cena, Bilety na Krym, Bilety do Chin, Wizy do Rosji, Zaproszenia, Ubezpieczenia Turystyczne, Wyjazdy i Wycieczki do Rosji, Białe Noce, Petersburg, Moskwa, Syberia, Bajkał, Białoruś, Grodno, Mińsk, Ukraina, Krym, Lwow, Kijow, Jałta, Odessa, Mołdawia, Kiszyniow, Chiny, Pekin, Wielki Mur, Kirgistan, gory, morze, Kazachstan, Uzbekistan, Samarkanda, Tadżykistan, Wspinaczka, Turkemnistan, wycieckzi Rosja, wycieczki Bajkał, Wycieczki krym, Wycieczki Chiny, Kraje nie odkryte, Zapraszamy www.Wadi.com.pl,

    E-mail    
    Start    
    Adres    
    Konto bankowe    
    Allegro    
    Regulamin    
    Oficjalny Agent WADi    
    Biuro    
    Dojazd    
    Dla Biznesu    
    Dla Agenta    
    Dla Klienta    
    Dla Szkoły Uczelni    
    Dla Praktykanta    
    Dla Turoperatora    
    Franczyza WADi    
    Oferta WADi    
    Ogłoszenia    
    Opinie o WADi    
    Partnerzy    
    Praca i kariera    
    Nie Bankrutuję!    
    iDelegacja.wadi.pl    
    ingi.wadi.pl    
    Grupa Wadi    
    DHL.wadi.pl    
    BOXWADi.com    
    iBanditi.wadi.pl    
    Pilot-wycieczek.wadi.pl    
    Ubezpieczenia.wadi.pl    
    HoteloPak.com    
    Transsyberyjska.eu    
    WizoPak.wadi.pl    
    Kasuj WADi    
    Mapa www    
Korzystanie z serwisu wadi.pl oraz wadi.com.pl jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu WADI 
Opublikowane na stronach wadi.pl oraz wadi.com.pl informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Biuro Podróży WADi "Na Wschód" to: Wycieczki Kolej Transsyberyjska, Wycieczki Rosja, Wycieczki Białoruś, Wycieczki Ukraina, Wycieczki Chiny, Wycieczki Mongolia, Wycieczki Gruzja, Wycieczki Armenia, Wycieczki Azerbejdżan, Wycieczki Uzbekistan, Wycieczki Kazachstan, Wycieczki Kirgizja, Wycieczki Mołdawia, Wycieczki Tadżykistan, Wycieczki Turkmenistan, Wycieczki Litwa, Wycieczki Łotwa, Wycieczki Estonia, Wycieczki Bajkał, Wycieczki Syberia, Wycieczki Moskwa, Wycieczki Sankt-Petersburg, Wycieczki Smoleńsk, Wycieczki Władywostok, Wycieczki Samarkanda, Wycieczki Taszkient, Wycieczki Wilno, Wycieczki Grodno, Wycieczki Lwów, Wycieczki Kijów, Wycieczki Baku, Wycieczki Murmańsk, Wycieczki Soczi, Wczasy Białoruś, Wczasy Gruzja, Wczasy Jałta, Wczasy Krym, Wczasy Soczi, Wczasy Eupatoria,
KSI - Portale turystyczne

Super Wycieczki - Kolej Transsyberyjska: Bilety, Wizy, Wycieczki!

Wycieczki do Rosji, wycieczki do Mongolii, wycieczki na Białoruś, wycieczki Koleją Transsyberyjską.

Wizy Rosja, wizy Mongolia, wizy Chiny, wizy Azerbejdżan, wizy Indie, ubezpieczenia Rosja, ubezpieczenia Białoruś, ubezpieczenia świat.statystyka © Copyright by WADi 2007 ~ 2020. All rights reserved.