RSS


Biuro:. 33-49-80-801
FAX:.   33-822-33-36
Komórka 600-114-350
biuro@wadi.pl  Info@wadi.pl
EUROPAGadu-GaduGG: Europa SkypeSkype: Europa 
WIZY BILETY
Gadu-GaduGG: KrymSkypeSkype: Bilety
AZJA i BILETY
Gadu-GaduGG: AzjaSkypeSkype: Azja  
10:00~18:00 Poniedziałek~Piątek lub OnLine

Facebook BiuroWADiWADIInstagram BiuroWADiWADI
Jesteś: 864.082 potencjalnym klientem
Mamy 11.017 Klientów Biura Podróży WADi

Kraj / Region
Transport
Wyjazd od
 
Wybierz datę
Powrót przed
 
Wybierz datę
Wylot / wyjazd z
Cena od
 
Cena do
-
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Szukane słowo np. wspinaczka
Aby otrzymywać informacje o promocjach wpisz e-mail
Regulamin WADi: II. Formalności zakupu biletów, wiz, ubezpieczeń.

II. FORMALNOŚCI ZAKUPU BILETÓW, WIZ, UBEZPIECZEŃ.

1. Zamówienia przyjmowane są tylko i wyłącznie drogą elektroniczną, po prawidłowym wypełnieniu odpowiedniego formularza zamówienia dostępnego na naszych stronach internetowych i otrzymaniu go przez WADi. Wypełnienie formularza zamówienia jest jednoznaczną zgodą klienta na zawarcie umowy między klientem a WADi.


2. W szczególnych sytuacjach Konsultant WADi, ma prawo przyjąć zamówienie w sposób telefoniczny wypełniając w imieniu zamawiającego i za jego zgodą odpowiedni formularz zamówienia dostępny na naszych stronach internetowych.

3. Formularz musi zawierać dane:

- Nazwę i rodzaj zamawianej usługi,
- Kraj / kraje zamawianej usługi,
- Dokładną Trasę w przypadku biletów,
- Środek Transportu w przypadku biletów,
- Datę / daty Wyjazdu i/lub Powrotu +-2 dni!!
- Dane osobowe zamawiającej osoby, zwanego Zamawiającym. Imię, drugie imię, data urodzenia, ważnosć i seria i nr Paszportu, PESEL, e-mail.
- Adres zamawiającego, pod który ma być dostarczona przesyłka z wykonanym zakupem lub wykonaną usługa.
- Telefon kontaktowy - komórkę (WAŻNE!!).
- Dodatkowe osoby podróżujące, imię, drugie imię, data urodzenia, seria i nr Paszportu, PESEL, e-mail.
- Maksymalną datę dostarczenia usługi pod wskazany w formularzu adres, w przypadku daty daleko sięgającej od daty wyjazdu, data dostawy może być ustalana indywidualnie.

4. Zamawiający w Formularzu musi podać: Imię, drugie imię, nazwisko serię i nr paszportu, często są to dane, wymagane do zakupów lub realizacji usługi. Jeżeli uważasz, że dane osobowe lub Nr Paszportu to Twoja prywatna sprawa, prosimy nie zamawiać u nas zakupów i usług.


5. Podanie Seri i nr Paszportu, nie jest wymagane tylko do biletów po Terytorium UKRAINY! (Kijów, Odessa) Konsultant WADi podpowie co należy wpisać.

6. W polu „UWAGI”, Należy podać Swoje zalecenia, zastrzeżenia, prośby. Niekiedy są one nie możliwe do wykonania ze względu na ograniczenia prawno-wizowe lub na trasach szczególnie wyjątkowo atrakcyjnych w okresie wakacyjnym. Proszę być tego świadomym. Niektóre zadania są nie realne np. "dolne miejsce, w 7 wagonie, 5 Przedziale obok fajnej miłej Rosjanki" lub „zamawiam wizę na 20 lat ważności” – proszę być realistą ;-) Zalecenia z pola „uwagi” staramy się spełniać w granicach prawa, możliwości i zdrowego rozsądku! Uwagi należy podać krótko i zwięźle, formularz ma ograniczone pole wpisu.


7. Ustalamy i weryfikujemy zamówienie to jest trasę wyjazdu, możliwość zakupu biletów, możliwość wykonania usług.

8. Podajemy orientacyjny koszt biletów lub usługi. W przypadku braku takiego kontaktu, prosimy zadzwonić, napisać, wysłać E-maila z zapytaniem. Internet bywa zawodny! Dodatkowy kontakt może rozwiązać problem i niejasności zgłoszenia.

9. Wpłacacie Państwo 100% ceny biletów i/lub usług. Ustalamy indywidualnie! Cenę, jest wtedy ostateczna i nie podlega negocjacji!!!. Przed zakupem lub w czasie samych zakupów lub w sytuacjach awaryjnych kontaktujemy się z klientem.


10. Niedopuszczalne są jakiekolwiek zmiany, już zamówionego zakupu lub usługi będącej w trakcie jej realizacji.


11. Kupujemy, następnie przesyłamy Państwu Bilety, Wizy, Ubezpieczania lub inne usługi. :-) .

12. Po zakupie, chociaż nie jest to obowiązkowe, możecie Państwo otrzymać informację o wykonaniu zakupu lub stanie realizacji usługi.


13. Wystawiamy Fakturę, a na żądanie wysyłamy i przedstawiamy kosztorys, który nie podlega negocjacji i dyskusji!


14. Fakturę wysyłamy pocztą e-mail lub na żądanie pocztą, kurierem, po naliczeniu dodatkowych kosztów przesyłki.


15. Wystawiają Państwo opinię. Opinię wystawia osoba która jest zamawiającym lub OSOBIŚCIE składała dokumenty lub E-mailem. Opinie zamieszczamy na naszych stronach internetowych np.
www.wadi.pl www.wadi.com.pl i innych. Nie przyjmujemy opinii kolegi, mojego kolegi, który słyszał coś od swojego kolegi, kiedy kupowała jego koleżanka!!!

16. Prosimy też o potwierdzenie odebrania biletów i wysłania go do nas. Potwierdzenie w treści:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Potwierdzenie zgodności zamówienia:
Ja .....................(CZYTELNIE, Imię i Nazwisko).................................................. potwierdzam odbiór wykonanego zamówienia w firmie WADI.fhu zgodny ze zgłoszonym formularzem zamówienia nr................ Nie wnoszę żadnych reklamacji, skarg i zażaleń, co do obsługi, sposobu i jakości wykonanej usługi w firmie WADI.fhu.
Z usługi jestem w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany.
.........................................................
(podpis, Imię i Nazwisko)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

17. W przypadku braku dostarczenia powyższego potwierdzenia do 30 dni, sprawa ulega automatycznemu zamknięciu z wynikiem POZYTYWNYM i nie będzie podlegała reklamacji. Ewentualne warunki reklamacji są podane poniżej z zastosowaniem ustawy:
Dz. U. Nr 223, poz. 2268, z 2004 r., z późn. zm., ”O usługach turystycznych”

18. W przypadku pytań o stan realizacji zakupu, prosimy o podanie: Nr ZAMÓWIENIA! + NAZWISKO ZAMAWIAJĄCEGO!
Jakiekolwiek informacje podawane są wyłącznie osobie, która jest Zamawiającym, zgodnie z Ustawą: Dz. U. Nr 47, poz. 211, z 1996r. z poź. zm. "O zwalczaniu nieuczciwej konkurencji" oraz zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych: Dz.U. poz. 1000 z dnia 10.05.2018r oraz Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO).”

19. Osobom, które są "anonimowe" tj. gg bez opisu, nie wyświetlające się nr telefonów dzwoniącego, i nie mozna w sposób jednoznaczny zweryfikowac danych kontaktowych, informacje podawane będą TYLKO drogą e-mail. Konsultant WADi ma prawo nie podawać takiej osobie żadnych informacji, danych, cen i szczegółów! zgodnie z Ustawą: Dz. U. Nr 47, poz. 211, z 1996r. z poź. zm. "O zwalczaniu nieuczciwej konkurencji" oraz ustawą "o ochronie danych osobowych": Dz.U. poz. 1000 z dnia 10.05.2018r oraz Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO).
Prosimy o nie dopytywanie się przesadne 1-2 razy dziennie: "Jak moje zamówienie?". Tracimy na to cenny czas w celu wyjaśnienia, zamiast skoncentrować się na zakupie i realizacji oraz dopełnieniu szczegółów innych spraw i zamówień.

20. Ewentualne warunki zwrotów nadpłat oraz zgłaszania reklamacji, podane są poniżej.
powrót

#Biuro Podróży WADi, Witamy na stronie wadi.pl! Zapraszamy do rezerwacji i zakupu bietów, wiz i ubezpieczeń. W naszej ofercie znajdziesz Bilety Kolejowe, Bilet Lotniczy, Bilety Kolej Transsyberyjska. Oferujemy bilety na Kolej Transsyberyjską cena, Bilety na Krym, Bilety do Chin, Wizy do Rosji, Zaproszenia, Ubezpieczenia Turystyczne, Wyjazdy i Wycieczki do Rosji, Białe Noce, Petersburg, Moskwa, Syberia, Bajkał, Białoruś, Grodno, Mińsk, Ukraina, Krym, Lwow, Kijow, Jałta, Odessa, Mołdawia, Kiszyniow, Chiny, Pekin, Wielki Mur, Kirgistan, gory, morze, Kazachstan, Uzbekistan, Samarkanda, Tadżykistan, Wspinaczka, Turkemnistan, wycieckzi Rosja, wycieczki Bajkał, Wycieczki krym, Wycieczki Chiny, Kraje nie odkryte, Zapraszamy www.Wadi.com.pl,

    E-mail    
    Start    
    Adres    
    Konto bankowe    
    Allegro    
    Regulamin    
    Oficjalny Agent WADi    
    Biuro    
    Dojazd    
    Dla Biznesu    
    Dla Agenta    
    Dla Klienta    
    Dla Szkoły Uczelni    
    Dla Praktykanta    
    Dla Turoperatora    
    Franczyza WADi    
    Oferta WADi    
    Ogłoszenia    
    Opinie o WADi    
    Partnerzy    
    Praca i kariera    
    Nie Bankrutuję!    
    iDelegacja.wadi.pl    
    ingi.wadi.pl    
    Grupa Wadi    
    DHL.wadi.pl    
    BOXWADi.com    
    iBanditi.wadi.pl    
    Pilot-wycieczek.wadi.pl    
    Ubezpieczenia.wadi.pl    
    HoteloPak.com    
    Transsyberyjska.eu    
    WizoPak.wadi.pl    
    Kasuj WADi    
    Mapa www    
Korzystanie z serwisu wadi.pl oraz wadi.com.pl jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu WADI 
Opublikowane na stronach wadi.pl oraz wadi.com.pl informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Biuro Podróży WADi "Na Wschód" to: Wycieczki Kolej Transsyberyjska, Wycieczki Rosja, Wycieczki Białoruś, Wycieczki Ukraina, Wycieczki Chiny, Wycieczki Mongolia, Wycieczki Gruzja, Wycieczki Armenia, Wycieczki Azerbejdżan, Wycieczki Uzbekistan, Wycieczki Kazachstan, Wycieczki Kirgizja, Wycieczki Mołdawia, Wycieczki Tadżykistan, Wycieczki Turkmenistan, Wycieczki Litwa, Wycieczki Łotwa, Wycieczki Estonia, Wycieczki Bajkał, Wycieczki Syberia, Wycieczki Moskwa, Wycieczki Sankt-Petersburg, Wycieczki Smoleńsk, Wycieczki Władywostok, Wycieczki Samarkanda, Wycieczki Taszkient, Wycieczki Wilno, Wycieczki Grodno, Wycieczki Lwów, Wycieczki Kijów, Wycieczki Baku, Wycieczki Murmańsk, Wycieczki Soczi, Wczasy Białoruś, Wczasy Gruzja, Wczasy Jałta, Wczasy Krym, Wczasy Soczi, Wczasy Eupatoria,
KSI - Portale turystyczne

Super Wycieczki - Kolej Transsyberyjska: Bilety, Wizy, Wycieczki!

Wycieczki do Rosji, wycieczki do Mongolii, wycieczki na Białoruś, wycieczki Koleją Transsyberyjską.

Wizy Rosja, wizy Mongolia, wizy Chiny, wizy Azerbejdżan, wizy Indie, ubezpieczenia Rosja, ubezpieczenia Białoruś, ubezpieczenia świat.statystyka © Copyright by WADi 2007 ~ 2020. All rights reserved.