RSS


Biuro:. 33-49-80-801
FAX:.   33-822-33-36
Komórka 600-114-350
biuro@wadi.pl  Info@wadi.pl
EUROPAGadu-GaduGG: Europa SkypeSkype: Europa 
WIZY BILETY
Gadu-GaduGG: KrymSkypeSkype: Bilety
AZJA i BILETY
Gadu-GaduGG: AzjaSkypeSkype: Azja  
10:00~18:00 Poniedziałek~Piątek lub OnLine

Facebook BiuroWADiWADIInstagram BiuroWADiWADI
Jesteś: 864.082 potencjalnym klientem
Mamy 11.017 Klientów Biura Podróży WADi

Kraj / Region
Transport
Wyjazd od
 
Wybierz datę
Powrót przed
 
Wybierz datę
Wylot / wyjazd z
Cena od
 
Cena do
-
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Szukane słowo np. wspinaczka
Aby otrzymywać informacje o promocjach wpisz e-mail
Regulamin WADi: VI. Bilety oryginalne.

VI. BILETY ORYGINALNE.

BILETY KOLEJOWE

1. Prowadzimy pośrednictwo w sprzedaży oryginalnych biletów kolejowych, na trasach prowadzących na i z Ukrainy, Rosji, Białorusi, Kazachstanu oraz inncyh państw. Szczególnie na trasach:
Ukraina - Ukraina tzn. trasy po Ukrainie, Lwów - Kijów, Lwów - Odessa, Odessa – Kijów, Lwów - Kijów, oraz bilety powrotne na podanych trasach.
2. Na wyżej wymienionych trasach ceny są przeliczane z waluty obcej. Nasza prowizja to dodatkowy koszt za każdy bilet, w zalewności od trasy.

Bilety trasy dalsze i trasa Transsyberyjska
3. Prowadzimy pośrednictwo w sprzedaży oryginalnych biletów kolejowych, na trasach:
Ukraina - Rosja, Ukraina - Białoruś, Białoruś – Rosja, Rosja – Rosja (w tym Syberia, Bajkał), Rosja – Kazachstan, Rosja - Kirgizja, Rosja - Uzbekistan, Rosja - Chiny, Rosja - Mongolia, Rosja - Korea Północna.
Rosja – Tadżykistan, Rosja - Turkmenistan, Ukraina: - Kazachstan, itd. do ceny każdego biletu doliczamy naszą prowizję, ustalaną indywidualnie.
W szczególności na trasach: Moskwa - Irkuck jezioro Bajkał, Moskwa - Władywostok, Moskwa - Chabarowsk, Moskwa - Czita, Moskwa - Kijów, Moskwa - Lwów, Moskwa - Pekin, Moskwa Ułan-Bator, Moskwa - Sankt-Petersburg, oraz innych trasach Kolei Rosyjskiej.

Bilety Kolejowe Państw UE, Kolei Polskich, Niemieckich, Fińskich, Czeskich, Słowackich, Rumuńskich…
4. Prowadzimy pośrednictwo w sprzedaży oryginalnych biletów kolejowych, na trasach:
Trasy: Polska: - Rosja, Polska - Białoruś, Polska - Ukraina, Polska - Czechy, Polska - Słowacja, Polska - Niemcy, Polska - Austria, Polska - Węgry, Polska - Rumunia, Polska – Bułgaria, Polska – Litwa.
Trasy: Niemcy - Niemcy,
Trasy: Czechy - Czechy, Czechy - Słowacja,
Trasy: Słowacja - Słowacja, Słowacja - Polska, Słowacja - Austria,
Trasy: Polska - Polska,
Trasy: Finlandia - Finlandia, Finlandia - Rosja,
Trasy: Niemcy - Niemcy, Niemcy – Polska, Niemcy – Francja, Niemcy – Austria, Niemcy –Szwajcaria, Niemcy – Belgia, Niemcy – Holandia, Niemcy – Dania,
Trasy: Słowacja - Słowacja, Słowacja - Czechy, Słowacja - Austria,
Trasy: Rumunia - Rumunia, Rumunia – Mołdawia,
Trasy: Włochy – Włochy, Włochy – Austria, Włochy – Niemcy, Włochy – Szwajcaria, Włochy – Słowenia, Włochy – Chorwacja,
5. Każdą prowizje ustalamy Indywidualnie, kierując się własnymi! kryteriami, specyfiką rynku, kursem walut, skomplikowaniem zamówienia, wymaganiami samego klienta itd.(dlatego bardzo prosimy nie pouczać, nas ile co gdzie kosztuje ;-))

BILETY LOTNICZE
6. Pośredniczymy również w zakupie biletów linii lotniczych PLL LOT, oraz innych linii lotniczych, w tym Tanich linii lotniczych. Do ceny każdego biletu doliczamy naszą prowizję, ustalaną indywidualnie.
7. Bilety Lotnicze realizujemy na trasach:
Z Polski do Rosji, z Ukrainy do Rosji, z Niemiec do Rosji, z Czech do Rosji, Czechy do Kazachstanu, z Niemiec do Kazachstanu,
z Ukrainy na Białoruś, z Białorusi do Rosji, po Rosji wewnętrznie w tym Syberia, Bajkał, daleki Wschód, z Rosji do Kazachstanu, z Rosji do Kirgizji, z Rosji do Uzbekistanu, z Rosji do Chin, z Rosji do Mongolii, z Rosji do Korei Północnej,
z Rosji do Wietnamu, z Rosji do Tadżykistanu, z Rosji do Turkmenistanu, z Ukrainy do Kazachstanu, z Ukrainy do Gruzji, z Ukrainy na Łotwę, z Łotwy do Uzbekistanu, z Łotwy do Kazachstanu, oraz wiele innych tras.
8. Wszystkie czynności dotyczące zamówienia jak w punktach: I, II, III. IV.
9. Bilety Lotnicze mogą być dostarczone w formie elektronicznej, cena jednak obowiązuje taka sama jak w przypadku biletów oryginalnych.

BILETY AUTOKAROWE
10. Prowadzimy pośrednictwo w sprzedaży bletów autokarowych przewoźników polskich i zagranicznych na trasach europejskich i azjatyckich.
11. Bilety autokarowe realizujemy w szczególności na trasach:
Polska - Polska,
Polska - Ukraina,
Polska - Rosja,
Polska - Białoruś,
Polska - Litwa,
Polska - Łotwa,
Polska - Estonia,
Polska - kraje europy.
Kraje Europy - Azja np. Sofia - Istambuł,
Europa - Azja np. Turcja - Gruzja, Turcja -Armenia, Rosja - Mongolia, Rosja - Chiny.   
8. Wszystkie czynności dotyczące zamówienia jak w punktach: I, II, III. IV.
9. Bilety autokarowe mogą być dostarczone w formie elektronicznej, cena jednak obowiązuje taka sama jak w przypadku biletów oryginalnych.

powrót

#Biuro Podróży WADi, Witamy na stronie wadi.pl! Zapraszamy do rezerwacji i zakupu bietów, wiz i ubezpieczeń. W naszej ofercie znajdziesz Bilety Kolejowe, Bilet Lotniczy, Bilety Kolej Transsyberyjska. Oferujemy bilety na Kolej Transsyberyjską cena, Bilety na Krym, Bilety do Chin, Wizy do Rosji, Zaproszenia, Ubezpieczenia Turystyczne, Wyjazdy i Wycieczki do Rosji, Białe Noce, Petersburg, Moskwa, Syberia, Bajkał, Białoruś, Grodno, Mińsk, Ukraina, Krym, Lwow, Kijow, Jałta, Odessa, Mołdawia, Kiszyniow, Chiny, Pekin, Wielki Mur, Kirgistan, gory, morze, Kazachstan, Uzbekistan, Samarkanda, Tadżykistan, Wspinaczka, Turkemnistan, wycieckzi Rosja, wycieczki Bajkał, Wycieczki krym, Wycieczki Chiny, Kraje nie odkryte, Zapraszamy www.Wadi.com.pl,

    E-mail    
    Start    
    Adres    
    Konto bankowe    
    Allegro    
    Regulamin    
    Oficjalny Agent WADi    
    Biuro    
    Dojazd    
    Dla Biznesu    
    Dla Agenta    
    Dla Klienta    
    Dla Szkoły Uczelni    
    Dla Praktykanta    
    Dla Turoperatora    
    Franczyza WADi    
    Oferta WADi    
    Ogłoszenia    
    Opinie o WADi    
    Partnerzy    
    Praca i kariera    
    Nie Bankrutuję!    
    iDelegacja.wadi.pl    
    ingi.wadi.pl    
    Grupa Wadi    
    DHL.wadi.pl    
    BOXWADi.com    
    iBanditi.wadi.pl    
    Pilot-wycieczek.wadi.pl    
    Ubezpieczenia.wadi.pl    
    HoteloPak.com    
    Transsyberyjska.eu    
    WizoPak.wadi.pl    
    Kasuj WADi    
    Mapa www    
Korzystanie z serwisu wadi.pl oraz wadi.com.pl jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu WADI 
Opublikowane na stronach wadi.pl oraz wadi.com.pl informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Biuro Podróży WADi "Na Wschód" to: Wycieczki Kolej Transsyberyjska, Wycieczki Rosja, Wycieczki Białoruś, Wycieczki Ukraina, Wycieczki Chiny, Wycieczki Mongolia, Wycieczki Gruzja, Wycieczki Armenia, Wycieczki Azerbejdżan, Wycieczki Uzbekistan, Wycieczki Kazachstan, Wycieczki Kirgizja, Wycieczki Mołdawia, Wycieczki Tadżykistan, Wycieczki Turkmenistan, Wycieczki Litwa, Wycieczki Łotwa, Wycieczki Estonia, Wycieczki Bajkał, Wycieczki Syberia, Wycieczki Moskwa, Wycieczki Sankt-Petersburg, Wycieczki Smoleńsk, Wycieczki Władywostok, Wycieczki Samarkanda, Wycieczki Taszkient, Wycieczki Wilno, Wycieczki Grodno, Wycieczki Lwów, Wycieczki Kijów, Wycieczki Baku, Wycieczki Murmańsk, Wycieczki Soczi, Wczasy Białoruś, Wczasy Gruzja, Wczasy Jałta, Wczasy Krym, Wczasy Soczi, Wczasy Eupatoria,
KSI - Portale turystyczne

Super Wycieczki - Kolej Transsyberyjska: Bilety, Wizy, Wycieczki!

Wycieczki do Rosji, wycieczki do Mongolii, wycieczki na Białoruś, wycieczki Koleją Transsyberyjską.

Wizy Rosja, wizy Mongolia, wizy Chiny, wizy Azerbejdżan, wizy Indie, ubezpieczenia Rosja, ubezpieczenia Białoruś, ubezpieczenia świat.statystyka © Copyright by WADi 2007 ~ 2020. All rights reserved.